Ultimate River Cruise

שייט נהרות אולטימטיבי-לא פעיל ב-2018

14 לילות של מסע ושייט מרתק מבודפשט ללוקסמבורג.

14 לילות שייט מבודפשט ללוקסמבורג לאורך הנהרות האגדיים של אירופה.

נהרות: דנובה, מיין, מוזל, ריין | מדינות: אוסטריה, גרמניה, הונגריה, לוקסמבורג, סלובקיה.

פרטי המסלול

יום 1- בודפשט, הפלגה

טיסה לבודפשט, עליה לאנייה. בערב נשוט לברטיסלבה.

יום 2- ברטיסלבה, סלובקיה- וינה, אוסטריה

אחה"צ נגיע לברטיסלבה, בירת סלובקיה. כאן ניתן לבחור מבין שני טיולים: טיול רגלי לאתרים המרכזיים בעיר, כולל בית העיריה העתיק,  ארמון מירבך וקתדרלת סנט מרטין, או טיול בעקבות ההיסטוריה הקומוניסטית הכולל ציוני דרך ארכיטקטוניים כמו מגדל הרדיו, כיכר החירות ואנדרטת המלחמה הסובייטית. בלילה נשוט לוינה, בירת המוזיקה העולמית.

יום 3- וינה

טיול מודרך בוינה הרומנטית, כולל בית האופרה המלכותי וקתדרלת סנט סטפן. לחילופין ניתן להצטרף לטיול ל"שונברון פאלאס".  הערב ניתן ליהנות מקונצרט של מוצארט ושטראוס, באחד מאולמות הקונצרטים הנהדרים של וינה.

יום 4- דורנשטיין- מלק

בשעות הבוקר המוקדמות  נגיע לעמק ואכאו, ונצא לטיול רגלי בדורנשטיין, אחת הערים היפות ביותר לאורך הדנובה עם רחובות מרוצפים, בתים מן המאה ה-16 וטברנות יין. אחה"צ ניתן לצאת לטיול אופניים מדורנשטיין למלק, או להירגע על הסיפון כשהספינה עושה את דרכה לשם. בהמשך, זמן חופשי לטיול במלק, אחד מאתרי המורשת התרבותיים הגדולים של אירופה. הלילה הספינה תמשיך ללינץ.

יום 5- לינץ- פסאו, גרמניה

הבקר נגיע ללינץ. כאן ניתן לבחור מבין שני טיולים: טיול לזלצבורג הכולל טיול רגלי במרכז ההיסטורי, ביקור בסט של צלילי המוזיקה ובמקום הולדתו של מוצרט. לחילופין, ניתן להישאר בספינה ולהפליג בנוף היפהפה של אוסטריה העילית עד לפסאו. טיול רגלי בפסאו יוביל אתכם לאורך הרחובות המרוצפים של העיר העתיקה, דרך ביצורי העיר וקתדרלת סנט סטפן, משכנו של העוגב הגדול באירופה.

יום 6- רגנסבורג

אחה"צ נגיע לרגנסבורג, העיר הידועה כפלא ימי הביניים של גרמניה. ניתן לבחור מבין 3 טיולים: סיור רגלי מודרך בו תראו את הקסם הארכיטקטוני של העיר, כולל בית העירייה הישן ו"פורטה פרטוריה"- שערים למבצר רומי עתיק שנבנה בשנת 179 לספירה. טיול אופניים מודרך למקדש Walhalla, או ביקור בבית הייצור ובמוזיאון של אאודי באינגולשטדט.

יום 7- קלהיים- נירנברג

הבקר נהנה מן הנוף כשהספינה תחצה את תעלת הדנובה הראשית, לשייט נינוח דרך עמק Altmühl היפהפה. אחה"צ ניתן לבחור מבין שני טיולים בנירנברג: טיול בעקבות ההיסטוריה של ימי הביניים דרך סוללות עפר בנות 900 שנה המקיפות את העיר, הטירה האימפריאלית ובית העיריה הישן. או טיול בעקבות מלחה"ע ה-2, אשר מתמקד בתפקידה של העיר בתקופת הרייך השלישי.

יום 8- נירנברג- מינכן

ניסע ברכבת למינכן, בירת הבוואריה ואחת הערים הגדולות בגרמניה. סיור עצמאי באתרים מומלצים בעיר וארוחת צהריים במסעדה מקומית. במהלך הלילה נמשיך בשייט לבמברג.

יום 9- במברג

הבוקר נגיע לבמברג- עיר ציורית מימי הביניים ונהנה מסיור רגלי בעיר. נראה את הקתדרלה, את בית העיריה העתיק שלצד הנהר, ואת הבתים המקסימים לאורך הרחובות המפותלים. לחילופין ניתן לצאת לטיול אופניים מודרך. אחה"צ נמשיך במורד נהר המיין בדרכננו לשווינפורט.

יום 10- קיצינגן- וורצבורג

סיור בקיצינגן, כולל המגדל הנטוי מן המאה ה-13, גשר מיין, בית העיריה ומרתף היין העתיק בגרמניה. אחה"צ נצא לסיור מודרך בוירצבורג, כולל ארמון רזידנץ- אתר מורשת עולמית, ואחת הדוגמאות הטובות ביותר באירופה לאדריכלות הבארוק . לחילופין, ניתן לקחת טיול אופניים מודרך מקיצינגן לוורצבורג, או לטייל לרוטנבורג, עיר יפהפיה מימי הביניים.

יום 11- ורטהיים

סיור רגלי מודרך לורטהיים , עיירה נפלאה ששמרה על הרבה מהקסם והאופי מימי ביניים. כחלופה , סיור אופניים מודרך מרטהיים לאורך עמק נהר המיין.

יום 12- מיינץ- רודשהיים- קובלנץ

לאחר ארוחת הבוקר נגיע למיינץ, ונבחר מבין שני טיולים: הראשון הוא סיור רגלי מודרך במיינץ היפה וביקור במוזיאון גוטנברג המפורסם, ביתו של התנ"ך המודפס הראשון בעולם. הגעה לרודשהיים לאחר ארוחת צהריים, וביקור במוזיאון זיגפריד לכלי נגינה ייחודיים מהמאות ה-18-20. האפשרות השניה היא לצאת ליום טיול בהיידלברג, עיר יפהפיה בה שוכנת האוניברסיטה העתיקה בגרמניה. מאוחר יותר נהנה משייט דרך ערוץ נהר הריין ונתענג על נופים של חורבות טירה דרמטיים ולורלי רוק האגדי בדרך לקובלנץ. סיור רגלי בקובלנץ.

יום 13- קוכם- זל

היום נבקר בקוכם, עיירה ציורית הממוקמת בלב הכרמים התלולים וכפרי היין של עמק נהר המוזל.

נלך לאורך רחובות מרוצפים צרים העמוסים בבתים מימי הביניים, לפני שנצא לסיור מודרך לטירת Reichsburg, המציעה נופים מרהיבים של הנהר שלמטה. לחילופין, ניתן לקחת סיור אופניים מודרך לאורך המוזל. בערב זה, הספינה ממשיכה לזל שממתינה לנו עם פסטיבל יין מסביר פנים.

יום 14- זל- טרייר- לוקסמבורג

לאחר בקר חופשי בזל, הספינה תמשיך לטרייר, העיר העתיקה ביותר בגרמניה, ואתר מורשת עולמי של אונסק"ו. נשמע על ההיסטוריה הרומית העתיקה של האזור ונבקר באמפיתאטרון רומי עתיק, במרחצאות, בבזיליקה של קונסטנטין ובשער פורטה ניגרה. הערב הספינה תמשיך ללוקסמבורג.

יום 15- לוקסמבורג- ירידה מהספינה

הבוקר ניפרד מספינת הפאר ונטוס חזרה לארץ.

 תאריך: נמל יציאה/חזרה: אנייה:
8 יוני 2017בודפשט/לוקסמבורג AMADANTE
22 יוני 2017לוקסמבורג/בודפשט AMADANTE
17 אוגוסט 2017בודפשט/לוקסמבורג AMADANTE
31 אוגוסט 2017לוקסמבורג/בודפשט AMADANTE
14 ספטמבר 2017בודפשט/לוקסמבורג AMADANTE
28 ספטמבר 2017לוקסמבורג/בודפשט AMADANTE
12 אוקטובר 2017בודפשט/לוקסמבורג AMADANTE
26 אוקטובר 2017לוקסמבורג/בודפשט AMADANTE


מפת המסלול
תמונות מהשייט
פרטי אוניה

מגוון אוניות המבצעות מסלול זה. לחצו כאן לכל האוניות >