Magnificent Europe (Christmas Cruise)

שייט 'אירופה המופלאה'- שייט כריסמס-לא פעיל ב-2018

מסע של 15 לילות שייט בשווקי חג המולד מבודפשט לאמסטרדם.

מסע מפואר באירופה דרך חמש מדינות מרתקות! נתחיל בבודפשט וניסע דרך התעלה ראשית-הדנובה. נגלה את התרבות והמסורת של הבירות הגדולות, עיירות מימי הביניים שהשתמרו בצורה מושלמת והכפרים היפהפים באירופה. השייט הסתיים בתעלות האגדיות והסביבה צבעונית של אמסטרדם.

נהרות: דנובה, מיין, ריין  | מדינות: אוסטריה, גרמניה, הונגריה, הולנד.

פרטי המסלול

יום 1

טיסה לבודפשט, הונגריה.

יום 2- בודפשט

נעלה לספינה ונתחיל את השייט. בערב קבלת פנים וארוחת ערב.

יום 3 ברטיסלבה, סלובקיה

תירגע משולבת כפי שאתה שיוט לכיוון ברטיסלבה, בירת סלובקיה. היום אחר הצהריים, ליהנות מסיור רגלי באתרים המרכזיים של ברטיסלבה, כולל בניין עירייה הישנה, ​​Mirbach ארמון וקתדרלת הגותית סנט מרטין. גם יהיה לך זמן לבקר בשווקי חג המולד. הפלגות הספינה לוינה הלילה. (B, L, D)

יום 4 וינה, אוסטריה

נתחיל את היום עם סיור באוטובוס מודרך באתרים העיקריים של וינה, כולל בית האופרה, הרינגשטראסה, וקתדרלת סנט סטפן, ואחריו סיור רגלי במרכז העיר. לאחר מכן, זמן חופשי לקניות בשוק חג המולד ולחגיגות בבית העירייה של וינה. אחה"צ, תוכלו להצטרף לסיור ב- Imperial Schönbrunn Palace, הכולל יותר מ 60 דוכני שוק חג המולד. לחלופין, תוכלו לטייל לאורך קרנטנרשטראסה, לטעום מהמאפים המפורסמים של וינה או לבקר באחד המוזיאונים של וינה. בערב זמן חופשי לקניות בשווקים או לבילוי בקונצרט מוצארט.

יום 5 דורנשטיין - מלק

נגיע לעמק ואכאו מוקדם בבוקר. נעצור בדורנשטיין, עיירה מקסימה עם רחובות מרוצפים מימי הביניים, בתים מהמאה ה-16 וטברנות יין. מעל העיר, נוכל לצפות בהריסות של הטירה בה היה כלוא ריצ'רד. אחרי ארוחת צהריים, הספינה תשוט למלק לסיור מודרך בעיר המנזר הבנדיקטיני, אחד ממנזרי הבארוק הגדולים באירופה.

יום 6 פסאו, גרמניה

לאחר ארוחת הבוקר תוכלו לבחור בין סיור יום לזלצבורג, עיר הולדתו של וולפגנג אמדאוס מוצרט עם ביקור בגני מיראבל, קתדראלת זלצבורג, כיכר מוצארט ושוק חג המולד של זלצבורג, המפורסם בעבודות יד מקומיות ומתנות ייחודיות. או תוכלו להישאר על הספינה, וליהנות מהפלגה אל פסאו המרהיבה, עיירה אגדית אשר נוסדה לפני יותר מ-2000 שנה. אחה"צ נסייר ברחובות המרוצפים אבן בעיר העתיקה פסאו, בה תוכלו לראות את ביצורי העיר העתיקים וקתדרלת סנט סטפן, ביתם של העוגב הגדול ביותר באירופה.

יום 7 רגנסבורג

אחה"צ, נגיע לרגנסבורג, אחת מהערים של גרמניה של ימי הביניים השמורות ביותר. סיור מודרך יראה לנו את התכנון האדריכלי של העיר, כולל את בית העירייה הישן ו- Porta Praetoriשערים למצודה רומית שנבנתה בשנת 179 לספירה. בנוסף, נבקר בשוק חג המולד נוסף.

יום 8 נירנברג

אנחנו מגיעים לנירנברג היום אחר הצהריים. בסיור המודרך בנירנברג נצפה בכנסיות גותיות, בתים אציליים ואלגנטיים, חומות עתיקות המקיפות את העיר, טירת הקיסר ועוד. הלילה, תהיה לנו ארוחת ערב חגיגית.

יום 9 נירנברג

היום, ניסע ברכבת מנירנברג למינכן, בירת בוואריה ואחת הערים הגדולות ביותר בגרמניה. זמן פנוי לסיור בעיר וארוחת צהריים במסעדה מקומית. ניפגש בספינה בלילה.

יום 10 נירנברג - במברג

נהנה מארוחת בוקר במהלך הפלגה בפלא ההנדסי המכונה התעלה הראשית - הדנובה, החוצה את האלפים. נגיע לבמברג ונהנה מסיור רגלי של פנינת ימי הביניים הזה, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. יוותר לנו זמן פנוי כדי לטעום מהבירה המפורסמת של במברג לפני שנחזור לספינה.

יום 11 Kitzingen - וורצבורג

היום נבלה בסיור רגלי בKitzingen, הכולל ביקור במגדל הנטוי של העיר המפורסם מהמאה ה-13, גשר המרכזי הישן, כנסיית Kitzingen ובית העירייה בסגנון רנסנס. לאחר מכן, נבקר ונטעם ביקב מקומי. אחה"צ, שלושה טיולים לבחירה. סיור מודרך באתרים העיקריים של וורצבורג או ביקור בארמון ובגני רזידנץ (אתר מורשת עולמי של אונסק"ו ואחד מהדוגמאות הטובות ביותר באירופה של אדריכלות הבארוק) או טיול לעיר רוטנבורג מימי הביניים, עיר מוקפת חומה יפהפייה שוכנת על הדרך הרומנטית. הסיור כולל כניסה למוזיאון Käthe Wohlfahrt Christmas Museum.

יום 12 ורטהיים

אנחנו מגיעים הבוקר לורטהיים, עיירה ששומרת על היופי והקסם שלה. זמן חופשי לגלות את העיירה בכוחות עצמך. מאוחר יותר, סירת מנוע תעביר אותנו ל-Freudenberg להמשך שייט בספינה.

יום 13 Rudesheim - קובלנץ

מוקדם בבוקר, נשוט דרך הערוץ של נהר הריין, הקטע היפה ביותר של הנחל, נעבור ונצפה בטירה אחר טירה. אל תחמיצו את הסלע לורליי האגדי. בRüdesheim, נוכל לעלות על רכבת מיניאטורית שתיקח אותנו למוזיאון כלי הנגינה מכאני של זיגפריד. נחקור את Drosselgasse, סמטה צרה מלאה בטברנות יין ומסעדות. נגיע לקובלנץ בערב ונהנה מסיור ברחובות העיר המקסימה הזו.

יום 14 קובלנץ - קלן

נחלוף מקובלנץ לקלן, נגיע לקראת אחה"צ.. לאחר ארוחת צהריים על הסיפון, נהנה מסיור רגלי בקלן ונבקר בקתדרלה הגותית מימי הביניים. נצא מאוחר בלילה לכיוון אמסטרדם.

יום 15 אמסטרדם, הולנד

הבוקר האחרון נעביר בהפלגה לכיוון אמסטרדם, נגיע אחה"צ. באמסטרדם נהנה מהפלגה בתעלות אמסטרדם עם מדריך מוסמך, סיור בעיר עם עצירת בטחנת רוח רמברנדט וזמן חופשי גלות את אמסטרדם.

יום 16 אמסטרדם - נחיתה

ניפרד מהולנד ונתכונן לטיסה חזור.


מפת המסלולתמונות מהשייט
פרטי אוניה

מגוון אוניות המבצעות מסלול זה. לחצו כאן לכל האוניות >