Magnificent Europe

שייט 'אירופה המופלאה'

מסע מרתק של 14 לילות כולל שייט, טיולים וביקור בערים כמו וינה, בודפשט, ברטיסלבה ועוד. מבודפשט לאמסטרדם או לכיוון ההפוך.

נעקוב אחר מסע של קיסרים ומלכים לאורך שלושה נהרות גדולים בחמש מדינות מרתקות באירופה! נתחיל באמסטרדם, ואז נשוט על הריין לקלן. נמשיך דרך הערוץ היפה של נהר הריין ולאחר מכן על נהר המיין. נעבור דרך התעלה הראשית של הדנובה - יצירת מופת הנדסית. נגלה את התרבות והמסורת של הבירות הגדולות של אירופה כמו וינה, בודפשט וברטיסלבה. לאורך הדרך, נראה עיירות מימי הביניים שהשתמרו בצורה מושלמת ונהנה מנופים כפריים מרתקים, מנזרים עתיקים וטירות מהאגדות.

פרטי המסלול

יום 1- אמסטרדם

נעלה לספינה ונתחיל את השייט. בערב קבלת פנים וארוחת ערב.

יום 2- אמסטרדם

לאחר ארוחת הבוקר, נצפה בבתים בני מאות שנים, כנסיות ציוריות ונופים מרהיבים בסיור מודרך בתעלות אמסטרדם. לאחר מכן נהנה מסיור פנורמי של העיר אמסטרדם, כולל עצירה בטחנת רוח שצייר רמברנדט. שאר היום חופשי לבלות באמסטרדם. הספינה תצא לשייט אחה"צ.

יום 3 קלן – קובלנץ

הבוקר, נגיע לקלן לסיור רגלי מודרך ונבקר בקתדרלה הגותית מימי הביניים. לחלופין אפשר להצטרף לסיור אופניים מודרך בקלן, בדכים מקסימות לצד בתים מימי הביניים, כנסיות וגשרים. הספינה תצא לקובלנץ בסביבות הצהריים, ותגיע לקראת ערב. אל תפספסו ביקור בחוף של קובלנץ...

יום 4 Rudesheim

נשוט דרך הערוץ של נהר הריין, הקטע היפה ביותר של הנחל, נעבור ונצפה בטירה אחר טירה. אל תחמיצו את הסלע לורליי האגדי. בRüdesheim, נוכל לעלות על רכבת מיניאטורית שתיקח אותנו למוזיאון כלי הנגינה מכאני של זיגפריד. נחקור את Drosselgasse, סמטה צרה מלאה בטברנות יין ומסעדות.

יום 5 Miltenberg - ורטהיים

בשעות הבוקר המאוחרות נגיע ל-Miltenberg לסיור רגלי בעיר העתיקה המקסימה הזו, מלאה ברחובות צרים ומרוצפי אבן, בתים ייחודיים ועוד. במהלך ארוחת צהריים, הספינה תשוט ל-Freudenberg. עצירה בורטהיים, שם נסייר בעיר או לחלופין נכיר את העיר בסיור אופניים מודרך.

יום 6 ורצבורג – Kitzingen

הבוקר, שני טיולים לבחירה. סיור מודרך באתרים העיקריים של וורצבורג או ביקור בארמון ובגני רזידנץ (אתר מורשת עולמי של אונסק"ו ואחד מהדוגמאות הטובות ביותר באירופה של אדריכלות הבארוק). אחה"צ חופשי, מומלץ טיול לעיר רוטנבורג מימי הביניים, עיר מוקפת חומה יפהפייה שוכנת על הדרך הרומנטית או טיול אופניים עם נוף מרהיב מורצבורג לKitzingen. הספינה תגיע בערב ל-Kitzingen, בה נבלה בטיול ובביקור במרתף היין העתיק ביותר בגרמניה. יותר מאוחר, הספינה תצא לבמברג.

יום 7 במברג

אחה"צ נגיע לבמברג הקסומה ונהנה מסיור רגלי של פנינת ימי הביניים הזה, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. יוותר לנו זמן פנוי כדי לטעום מהבירה המפורסמת של במברג לפני שנחזור לספינה.

יום 8 נירנברג

הבוקר, תוכלו לבחור בין סיור "ימי הביניים של נירנברג" ולראות את החומות העתיקות של העיר, ארמון הקיסר ועוד. או להצטרף לסיור "מלחמת העולם השנייה", שמבקר בשדה זפלין ואולם ארמון הצדק שבו בית הדין לפשעי המלחמה ישב בשנת 1946. אחרי ארוחת צהריים, הספינה עוברת דרך התעלה ראשית של הדנובה לHilpoltstein-. נמשיך לשוט כל הלילה.

יום 9 רגנסבורג

נגיע לרגנסבורג לאחר ארוחת הבוקר ונהנה מסיור רגלי מודרך בעיר מימי הביניים אשר השתמרה להפליא. כנסיות, בתים של עשירים, גשרים עתיקים ועוד. לחלופין ניתן לבקר במפעל אאודי באינגולשטדט, שבו חבר בצוות אאודי ייקח אותך לסיור מודרך במוזיאון או במפעל רכב אאודי (AUDI). הספינה תמשיך הערב לאוסטריה.

יום 10 פסאו - הלינץ, אוסטריה

לאחר ארוחת הבוקר תוכלו לבחור בין סיור רגלי של פסאו הציורי, עיירה אגדית אשר נוסדה לפני יותר מ-2000 שנה, בה תוכלו לראות את ביצורי העיר וקתדרלת סנט סטפן, ביתם של העוגב הגדול ביותר באירופה. או לקחת סיור יום לזלצבורג, עיר הולדתו של וולפגנג אמדאוס מוצרט. תוכלו גם להישאר על הספינה, וליהנות מהנופים המרהיבים של פסאו. בערב אתם מוזמנים לצאת לטיול בעיר מקסימה זו. הספינה תצא להמשך הפלגה בחצות הלילה.

יום 11 מלק (MELK) – דורנשטיין (DÜRNSTEIN)

הבוקר, סיור מודרך בהליכה למנזר הבנדיקטיני של מלק בן 900 שנה, אחד מהמנזרים בסגנון הבארוק הגדולים ביותר באירופה. במהלך ארוחת צהריים, הפלגה רומנטית בדרך לוינה, עיר המוזיקה, אליה נגיע לקראת בוקר. תוכלו לעשות את הדרך גם באופניים ממלק לבורנשטיין.

יום 12 וינה

הבוקר ננשום את וינה... סיור באוטובוס בוינה. נראה את בית האופרה המלכותי, הרינגשטראסה וקתדרלת סנט סטפן, ועוד. אחה"צ זמן חופשי לבלות בוינה. לחלופין תוכלו להצטרף לסיור אופציונלי לארמון שנברון או לצאת לטיול לאורך קרנטנרשטראסה בוינה.

יום 13 וינה - ברטיסלבה, סלובקיה

שעות הבוקר נבלה בשייט לברטיסלאבה ונגיע לקראת אחה"צ המוקדמים. לבחירתך בין 2 סיורים, סיור "ההיסטוריה הקומוניסטית" או סיור רגלי באתרים המרכזיים של העיר, כולל העיר העתיקה הול, ארמון Mirbach וקתדרלת סנט מרטין. שאר היום חופשי לקניות ולבילויים. הלילה מופע מוסיקלי על הספינה. נמשיך לשוט לכיוון בודפשט.

יום 14 בודפשט, הונגריה

הבוקר נבקר בטירת בודה, עם הנוף המרהיב של ערי התאומות, כמו גם מבצר הדייגים, הארמון המלכותי והבזיליקה של סנט סטפן. שאר היום חופשי לבקר בשווקים, מסעדות, בתי קפה ואתרים נוספים בבודפשט. הלילה, ארוחת פרידה ואחריו 'הפלגת אורות' בנהר הנוצץ של בודפשט.

יום 15 בודפשט - נחיתה

ניפרד מהונגריה ונתכונן לטיסה חזור.

תאריך

נמל יציאה/חזרה

אנייה 

5 מאי 2019אמסטרדם/בודפשטAMASTELLA
5 מאי 2019 בודפשט/אמסטרדם AMAVIOLA 
2 יוני 2019 בודפשט/אמסטרדם AMASTELLA 
2 יוני 2019אמסטרדם/בודפשטAMAVIOLA 
30 יוני 2019אמסטרדם/בודפשטAMASTELLA 
30 יוני 2019בודפשט/אמסטרדםAMAVIOLA 
28 יולי 2019 בודפשט/אמסטרדם AMASTELLA  
28 יולי 2019אמסטרדם/בודפשטAMAVIOLA  
25 אוגוסט 2019בודפשט/אמסטרדםAMAVIOLA
25 אוגוסט 2019 אמסטרדם/בודפשט AMASTELLA   
22 ספטמבר 2019בודפשט/אמסטרדם AMASTELLA   
22 ספטמבר 2019 אמסטרדם/בודפשט AMAVIOLA 

מפת המסלול
תמונות מהשייט
פרטי אוניה

מגוון אוניות המבצעות מסלול זה. לחצו כאן לכל האוניות >