Jewels of France

שייט אוצרות צרפת-לא פעיל בשנת 2017

מסע גדוש חוויות של 14 לילות מארל לפריז (או להיפך). 

14 לילות שייט מדהימים בנהר הסיין מארל לפריז, דרך ליון.

פרטי המסלול

יום 1- טיסה והפלגה-ארל, צרפת

הפלגה מארל, השער לפרובאנס. 

יום 2- ארל- אביניון

הבוקר ניסע לטיול בכפר "לס בוקס דה פרובאנס". נבקר בתערוכה מדהימה של כלי נשק מימי הביניים ובחוות זיתים. לחילופין, ניתן לקחת סיור של "חוויה אימפרסיוניסטית" למקום שבו ואן גוך חי וצייר כמה מעבודותיו המפורסמות. אחה"צ נסייר בארל, ולקראת ערב נמשיך בשייט לאביניון.

יום 3- אביניון- ויויירס

בחירה בין 2 טיולים באביניון ההיסטורית: סיור רגלי הכולל ביקור בארמון האפיפיור הגותי. בסיור זה נוכל לראות גם את החומות מימי הביניים המקיפות את המרכז ההיסטורי של העיר. לחילופין ניתן לקחת טיול לפונט דו גארד, אמת מים רומית שהיא יצירת מופת של הנדסה ואתר מורשת עולמית של אונסק"ו. הסיור יבקר גם באוזס, עיירת פרובנס נפלאה הידועה בטירה שלה ובכיכר העיר ציורית. נהנה זמן חופשי לקניות באוזס לפני החזרה לספינה. אחרי ארוחת צהריים הספינה תמשיך לויויירס.

יום 4- ויויירס- גריגנן- טורנון

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בגרינגן ,כפר נפלא המוקף בשדות לבנדר. בכפר טירה מתקופת הרנסנס המספקת נוף מרשים של האזור היפהפה. זמן חופשי לסיור וקניות בכפר. אחה"צ נמשיך בשייט לטורנון.

יום 5- טורנון- וינה

נבקר בקורנס, עיר תאומה של טורנון הממוקמת על גדות נהר הרון. הקרקע הפוריה והאקלים האידיאלי באזור הפכו את קורנס ליצרנית המובילה של יינות קוט דו רון, שנטעם כאן. אחרי ארוחת צהריים, הספינה תמשיך לוינה, הממוקמת בין אזורי היין של בורגונדי ובוז'ולה.

יום 6- וינה- ליון

סיור מודרך בוינה כולל המקדש הרומי מן המאה ה-1 של אוגוסטוס וליביה, חורבות התיאטרון הרומי וכנסיית סנט אנדרה לה באס. אחה"צ הספינה תמשיך לליון.

יום 7- ליון- קולונגוס - ליון

סיור פנורמי בליון, כולל החלק ההיסטורי של העיר. אחה"צ נפליג לקולונגס ונטייל באזור היין של בוז'ולה. נחזור לליון מאוחר הלילה.

יום 8- ליון- פריז

זמן חופשי בליון, לפני שניקח את הרכבת המהירה לפריז. בפריז נתמקם בספינה שתשיט אותנו להמשך המסע.

יום 9- ורנון

נהנה מהנוף היפה שלאורך הסיין, במהלך שייט רגוע לעיירה ורנון. אחה"צ נבקר בז'יברני, מקום מגוריו של האמן האימפרסיוניסטי מונה. לחילופין ניתן לטייל ל"שאטו דה ביזי" (כאשר זמין), אשר נבנה בהשראת ארמון ורסאי והוא עדיין ביתם של צאצאי הקיסר נפוליאון.

יום 10- ורנון- רואן

לאחר שייט בנופי הסיין נגיע לרואן, בירתה ההיסטורית של נורמנדי. כאן ניתן לבחור מבין שני טיולים: ביקור ב"הונפלאור"- נמל היסטורי ציורי, עם בתים בצבעי פסטל, או טיול ב"דרך המנזרים" הכולל למעלה ממאה מהמנזרים המפורסמים של נורמנדי.

יום 11- רואן- חופי נורמנדי

3 אפשרויות טיול: יום טיול בעקבות חופי הפלישה לנורמנדי באזור הנחיתה האמריקני, כולל חופי אומהה ויוטה, וזמן חופשי לביקור במוזיאונים. לחילופין, ניתן לסייר לחופים באזור הנחיתה הבריטי והקנדי, כולל חוף גולד וחוף ג'ונו. האפשרות השלישית היא טיול לנורמנדי הכפרית, הכולל ביקור בכמה מהכפרים היפים ביותר בצרפת וטעימות של סיידר וברנדי תפוחים.

יום 12- רואן- לס אנדליס

בקר של טיול רגלי בעיר ימי הביניים רואן, כולל קתדרלת נוטרדאם. לאחר מכן, זמן חופשי לסיור בעיר. אחה"צ שייט בנופי הסיין ל"לס אנדליס".

יום 13- לס אנדליס- קונפלאנס

סיור לאורך הנהר של לוס אנדליס בנוף היפהפה של עמק הסיין: צוקים לבנים דרמטיים, בתי עץ עתיקים וחורבות מצודת "שאטו גאילרד"- מעוזו לשעבר של ריצ'ארד לב הארי. נמשיך בשייט ונגיע בשעות הלילה לקונפלנס.

יום 14- קונפלנס- פריז

אפשרות בחירה מבין שני טיולים: ביקור ב"שאטו מלמזון", ביתם של נפוליאון בונפרטה ואשתו ג'וזפין, או נסיעה לעיירה המפורסמת בציירים אימפרסיוניסטים מהמאה ה-19, כמו פול סזאן ווינסנט ואן גוך, וסיור בעקבות האמנים. לקראת ערב נגיע לפריז.

יום 15- פריז- ירידה מהספינה

עוזבים את הספינה, נפרדים מפריז ומתכוננים לטיסה הביתה.


מפת המסלול
תמונות מהשייט
פרטי אוניה

מגוון אוניות המבצעות מסלול זה. לחצו כאן לכל האוניות >